Dzień Dziecka :)

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. Tego dnia nasi uczniowie, grono pedagogiczne i rodzice wspólnie bawili się  i świętowali. W pierwszej kolejności dzieci i nauczyciele podzielili się na grupy i wyruszyli, by odnaleźć skarby ukryte przez pana Dyrektora i rodziców. Po powrocie z wyprawy na wszystkich czekała niespodzianka – pyszne lody w wielu smakach. W roku mundialu nie zapomnieliśmy oczywiście o rozegraniu meczu piłki nożnej. Były piękne akcje, dużo goli, zasłużone brawa i przede wszystkim wielkie emocje.

Po zakończonym meczu można było upiec kiełbaskę.  Posiłek sprawił , że wszyscy chętnie brali udział w kolejnych wyzwaniach: skakali w workach, jedli arbuzy na czas, czy też pokonywali tor przeszkód.  Dużym wyzwaniem okazało się przeciąganie liny, w którym uczniowie nie dali najmniejszych szans nauczycielom i pracownikom szkoły 🙂

Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z tego dnia: