Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

*ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

*SZKOŁA PODSTAWOWA

SZKOŁA SPOŁECZNA TO SZKOŁA BEZPIECZNA !

NAJLEPSZA SZKOŁA DLA TWOJEGO DZIECKA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na rok 2021/ 22

Prezentujemy autorski program naszej szkoły „TYDZIEŃ BEZ… W SZKOLE STO”. Cały rok szkolny jest podzielony na cztery typy tygodni BEZ… Tygodnie następują po sobie według wskazanej kolejności. W przypadku przerwy od zajęć dydaktycznych, w czasie świąt i ferii, dany tydzień BEZ… zostaje przesunięty na czas powrotu na lekcje.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022

Społeczna Szkoła Podstawowa

Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ul. Bronka Czecha 1a

Jelenia Góra – Sobieszów

Od 30 lat kształcimy uczniów na wszystkich etapach edukacji. Jesteśmy szkołą „dla uczniów”. Znamy się wszyscy z imienia i nazwiska- uczeń i nauczyciel nie są anonimowi. Zapewniamy bezpieczeństwo, rodzinną atmosferę, otwartość, przychylność i zrozumienie. Wiele wymagamy od uczniów i od siebie. Nasza szkoła to miejsce uczenia się ucznia i nauczyciela. Dzięki nam twoje dziecko bezproblemowo przejdzie przez reformę oświatową. Nasza szkoła to najbezpieczniejsza placówka w mieście. Uczeń znajdzie tu nie tylko profesjonalną kadrę, która wspiera rozwijanie zainteresowań, ale też zrozumienie swoich problemów, pomoc dydaktyczną i opiekę w trudnym okresie dorastania. 26 lat działalności i gromadzenia doświadczeń pozwoliły nam stworzyć miejsce, z którym identyfikują się nasi wychowankowie i ich rodzice. Ścisła współpraca pozwala nam błyskawicznie reagować, gdy zaistnieje taka potrzeba. Stawiamy na uniwersalne wartości w kształceniu i wychowaniu. To od młodzieży zależy nasza wspólna przyszłość. Kierujemy się słowami patrona Jana Pawła II, które są naszym mottem: „Wymagajcie od siebie, nawet jeśli inni od was nie wymagają.”

• świetlica 07:00 – 17: 00

• klasy do 14 osób

• brak anonimowości

• teren zamknięty

WIEDZA

•  większa niż w szkołach masowych liczba godzin języka angielskiego

•  drugi język obcy od I klasy szkoły podstawowej

•  nauczanie blokowe od 7. klasy

•  profesjonalna kadra

•  bogato wyposażona pracownia edukacji przyrodniczej

•  wychowanie regionalne na wszystkich etapach edukacyjnych

•  wykorzystywanie iPadów na lekcjach języka angielskiego, języka niemieckiego, przyrody, historii, języka polskiego

• zajęcia na korcie tenisowym, zajęcia badmintona, piłki siatkowej

• zajęcia na basenie dla chętnych uczniów

ROZWÓJ, PRZYSZŁOŚĆ, AKTYWNOŚĆ

•   szachy

•   robotyka/ programowanie

•   koło artystyczne

•   koło przyrodnicze

•   wyjazdy na wycieczki, zielone szkoły

•   zajęcia wyrównawcze z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego

•   udział uczniów w programie STOmenius – wymiana uczniów

•   zajęcia z logopedą, surdopedagogiem

•   zajęcia terapii pedagogicznej

•   zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

•   zajęcia z pedagogiem szkolnym

PRZYJDŻ , ZAPYTAJ, ZADECYDUJ!

Regulamim Rekrutacji

ANKIETA DLA KANDYDATA.pdf