Rekrutacja 2021/2022

Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Jeleniej Górze. Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

 

Zaczynamy rekrutację do jedynej takiej szkoły w mieście!

 

Jeśli szukacie dla swojego dziecka szkoły innej niż wszystkie to dobrze trafiliście. Eksperymenty, projekty, odkrycia – to nasza codzienność. Duża ilość godzin językowych sprawia, że przed naszymi absolwentami świat stoi otworem. Stawiamy na rodzinną atmosferę, dlatego integrujemy się nie tylko w szkole na przerwach. Niewielkie klasy dają możliwość indywidualnego podejścia, realizacji wielu nietypowych projektów

i wycieczek. U nas jest domowo, bezpiecznie i zarazem rozrywkowo. Dbają o to młodzi

i zaangażowani, pełni kreatywności nauczyciele, jak również doświadczeni profesorowie związani od wielu lat z ideą Szkół Społecznych. Szkoła nie musi być nudna, może stać się Twoim drugim domem. Nie czekaj i odważ się odkrywać z nami świat!

 

Prezentujemy autorski program naszej szkoły „TYDZIEŃ BEZ… W SZKOLE STO”. Cały rok szkolny jest podzielony na cztery typy tygodni BEZ… Tygodnie następują po sobie według wskazanej kolejności. W przypadku przerwy od zajęć dydaktycznych, w czasie świąt i ferii, dany tydzień BEZ… zostaje przesunięty na czas powrotu na lekcje.

 

Oferta edukacyjna dla oddziału przedszkolnego i klasy 1 na rok szkolny 2021/2022

Serdecznie za praszamy!