Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

Rekrutacja do Społecznej Szkoły Podstawowej z oddziałami przedszkolnymi STO w Jeleniej Górze.
Zapisy na rok szkolny 2023/2024
Rekrutacja do jedynej takiej szkoły w Jeleniej Górze!
Twoje dziecko jest odkrywcą? A może szuka nowych wyzwań? Jeżeli tak, to dobrze trafiliście. Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły – szkoły na miarę XXI wieku.
Szkoła nie musi być nudna. Szkoła nie musi być stresująca.
Co nas wyróżnia?
Niewielkie klasy, które zapewniają bezpieczeństwo. Mała klasa = indywidualne podejście. Dzięki temu każdy uczeń opanuje materiał. A w razie potrzeby oferujemy również zajęcia wyrównawcze. Szkoła XXI wieku to również komfort pracy. Dlatego prezentujemy autorski program „Tydzień bez…”. U nas każdy tydzień jest inny. Tydzień bez zadań domowych, bez sprawdzianów, bez podręczników… A co w zamian? Pracujemy nowoczesnymi, innowacyjnymi metodami. Dzięki nim każdy uczeń jest wyjątkowy i może malować obraz szkoły. Szkoła XXI wieku to połączenie tradycyjnej szkoły z nutą nowoczesności. Pracujemy projektowo, tworzymy filmy, prezentacje, wydajemy albumy. W swojej ofercie mamy również bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Rozwijanie zainteresowań jest najważniejsze. Dzięki temu uczniowie każdego dnia przychodzą z uśmiechem na twarzy. Jednak szkoła to nie tylko nauka w ławce. Dlatego ściśle współpracujemy z Samorządem Uczniowskim. Efektem tej współpracy są wycieczki szkolne, półkolonie i zielone szkoły. Mało? U nas znajdziesz o wiele więcej!
Spotkajmy się!