Zapraszamy do „OTWARTEJ SZKOŁY STO”


OTWARTA SZKOŁA STO”

ZAJĘCIA EDUKACYJNE, ARTYSTYCZNE I SPORTOWE

ZAPRASZAMY

dzieci w wieku szkolnym

od poniedziałku 28.08.2017 r. do piątku 01.09.2017 r.

od godz. 8:00 od 16:00

     „Otwarta Szkoła STO” przy ul. Bronka Czecha 1a to okazja do wspólnej zabawy i pracy na trawie, boisku czy w pracowni szkolnej. Zaplanowaliśmy wiele ciekawych zajęć z przerwami oczywiście na posiłki i odpoczynek. Większość zabaw, gier i doświadczeń odbędzie się na terenie naszej szkoły. Mamy w ofercie plenery malarskie, robotykę, spacery po Parku Karkonoskim, grę w szachy, zajęcia sportowe, zajęcia komputerowe, mini kino, gry planszowe, piłkarzyki, tenis stołowy i tenis ziemny, i co tam sobie tylko wymyślimy. To może być fajna okazja do wspólnego spędzenia czasu, a także zapoznania się z nowymi dziećmi i naszymi nauczycielami.

     Szczególnie gorąco zapraszamy wszystkich uczniów z rodzicami, dziadkami i opiekunami, którzy wybierają się do naszej szkoły lub zastanawiają jeszcze jaką szkołę wybrać dla swoich pociech. Mamy jeszcze wolne miejsca w różnych klasach, świetną atmosferę, mało liczne oddziały (5-10 uczniów) i do udźwignięcia czesne .

Zajęcia w ramach otwartej szkoły kosztują 200,- zł za pięć dni (w tym obiady, materiały edukacyjne, inne).

Dzwońce do nas od 8:00 do 16:00 i rezerwujcie miejsca pod nr tel. 504-137-809, 504-136-809, 75-75-535-27.

Czekamy na Was z otwartymi ramionami!!! Do zobaczenia w Zespole Szkół Społecznych

Serdecznie zapraszamy

Dyrektor Szkoły

Ireneusz Bochno

605-077-000