Zapraszamy na Zajęcia Wakacyjne

ZAJĘCIA WAKACYJNE DLA DZIECI W ZESPOLE SZKÓŁ SPOŁECZNYCH

STO W JELENIEJ GÓRZE – SOBIESZOWIE

ul. Bronka Czecha 1a

Tel. 504-137-809; 504-136-809; 75-75-535-27

Szkoła STO im. Jana Pawła II zaprasza dzieci na zajęcia wakacyjne.

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 26.06.2017 r. o godz. 8.00. Zaplanowaliśmy, że będą trwały do 3 dni. Jeżeli będzie zainteresowanie uczestników naszą ofertą istnieje możliwość zorganizowania ciekawych zajęć również w czwartek i piątek – 29-30.06.2017 r. Nasze pierwsze w czasie wakacji letnich zajęcia odbywać się będą jako „ENGLISH WEEK”.

Kolejne zajęcia zaplanowaliśmy jako „PRZYGODĘ Z BAJKĄ” i rozpoczniemy je 03.07.2017 r. o godz. 8.00. Podobnie jak wcześniej – jeśli będzie zainteresowanie naszą ofertą zgłosimy kolejne zajęcia tak, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczestników.

Ostatnia nasza propozycja wakacyjnych zajęć – pt. „W WIOSCE INDIAŃSKIEJ” – zaplanowana jest na 10.07.2017r. – rozpoczęcie o godz. 8.00. Tradycyjnie będą to zajęcia trwające do 3 dni (poniedziałek, wtorek i środę). Jeśli będzie zainteresowanie uczestników zgłosimy kolejne zajęcia i zaproponujemy dodatkowy interesujący program na czwartek i piątek.

Koszt jednego dnia zajęć 50 zł / os. + kieszonkowe

Oferujemy dzieciom między innymi:

  • zajęcia tematyczne (językowe, plastyczne, muzyczne, taneczne),
  • wyjścia na basen,
  • wyjścia do kina,
  • wycieczki,
  • zabawy integracyjne,
  • zajęcia sportowe,
  • konstrukcję robotów z Lego
  • ogniska integracyjne.

Zapraszamy serdecznie !!!